Guardians Team

Sprawdzony sprzęt dla fighterów

XMA Header Image

Sklep MMA Warhouse.pl doskonale wie, czego potrzebuje zawodnik sportów walki. Przygotowaliśmy dla Ciebie profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się na macie, w ringu czy oktagonie. Wspieramy fighterów z całej Polski i dostarczamy najlepszy asortyment prosto od uznanych i producentów.

Zawodnicy MMA, zapaśnicy, bokserzy, kickboxerzy – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Doskonale wiemy, że sporty walki wymagają ogromnego zaangażowania i hektolitrów potu. Przygotowaliśmy odzież treningową, która pozwala pracować na najwyższych obrotach jeszcze dłużej. Rashguardy gwarantują doskonałą przepuszczalność powietrza, utrzymują mięśnie w ryzach i idealnie przylegają do ciała. Sprawdź odzież treningową i wybierz coś dla siebie. Po prostu warto!

Podstawowym wyposażeniem fighterów są rękawice, ale nie można zapominać także o ochraniaczach. Te są (lub przynajmniej powinny być) stałym elementem każdego treningu. Dotyczy to głównie stójki, ale nawet grapplerzy powinni dbać o swoje zęby, bo przecież drugi raz nie urosną. Trzeba tutaj jasno zaznaczyć, że to właśnie na treningach najczęściej dochodzi do bolesnych, uporczywych i całkowicie zbędnych kontuzji. Można się przed nimi bronić – wystarczą do tego odpowiednie ochraniacze, a te znajdziesz w ofercie Warhouse.pl.

Znamy się na swoim fachu. Wiemy, czego potrzebuje zawodnik sportów walki i dokładnie to umieszczamy w swojej ofercie. Współpracujemy przy tym z najlepszymi producentami, których zna lub kojarzy każdy wojownik. Dzisiaj swoją ofertę kierujemy do ambitnych zawodników Guardians Team. Treningi kickboxingu i MMA na pewno przyniosą lepsze rezultaty, jeśli zaczniesz pracować z lepszym sprzętem, a WarHouse.pl przygotował naprawdę solidny rabat! Na kod rabatowy „Guardians” otrzymasz 10% zniżki.

Zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego w Leszczynach przy ul. Dworcowa 2 od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.

XMA Header Image

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *